arsivlerim

arsivlerim.net nedir?

arsivlerim.net, insanların ellerinde bulunan film, dizi, oyun, kitap ve anime/manga türündeki çeşitli içeriklerin kayıtlarını tutabileceği, bunları başkalarıyla paylaşabileceği, yine bu içeriklere ait çeşitli sitelerden derlenen bilgileri edinebileceği bir sosyal platformdur.

arsivlerim.net ne amaçla kullanılır?

arsivlerim.net sayesinde, izlemeyi/okumayı/oynamayı düşündüğünüz ürünlere ait bilgiler edinerek bir ön izlenim sahibi olabilirsiniz. İçerikler hakkında yapılan yorumlardan, üyelerimizin o içerik hakkında neler düşündüğünü öğrenebilirsiniz. Bir film/dizi/oyun/kitap/anime-manga’nın arkadaşlarınızın elinde olup olmadığını görebilir, arkadaşlarınızın o içerik hakkındaki düşüncelerini özel mesaj yoluyla öğrenebilir, arkadaşınızda bulunan ürünü ondan ödünç olarak isteyebilirsiniz. “İndirilecekler listesi”nden faydalanarak dizileri arkadaşlarınız arasında paylaşarak indirebilir, veya arkadaşınızın indireceği bir diziyi indirmeyip ondan alarak zaman kazanabilir ve gereksiz internet kotası kullanımlarından kurtulabilirsiniz.

arsivlerim.net puan sistemi nedir?

Sitede aktif olmanızla doğru orantılı olarak puan kazanabilirsiniz. Sitemizde bulamadığınız bir içeriği “İçerik Ekle” bölümünü kullanarak ekleyebilir, moderatörlerin bilgi girişi ve onayının ardından eklediğiniz içerikten puan kazanabilirsiniz.
Bir başka puan kazanma yolu da yaptığınız yorumlardır. Yaptığınız yorumları üyelerimizin beğenmesine bağlı olarak puan kazanabilirsiniz.

Puan tablosu:

Eklediğiniz içerik onaylandığında : 2 puan
Yaptığınız yorum beğenildiğinde : 1 puan
Yaptığınız yorum beğenilmediğinde : -1 puan kazanırsınız.

Kazandığınız puanların, şu an için herhangi bir önemi yoktur. Fakat üye sayımızın artmasına bağlı olarak ileride puanlarınız sayesinde sürpriz ödüller kazanabilirsiniz.

arsivlerim.net kodlanırken kullanılan diller:

PHP, HTML, CSS, SQL

http://www.arsivlerim.net

Share
  1. Taşındık | Berk Baykal - pingback on 02 Haziran 2011 at 05:09
  2. Site açılmıyor 😯

Yorum Yap


Not - Bunları KullanabilirsinizHTML tags and attributes:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Geri İzleme: